Profesionalūs muzikiniai fejerverkai, nuo sukūrimo iki atlikimo

Profesionalūs muzikiniai fejerverkai - suteikia kur kas didesnį įspūdį nei paprastas fejerverkas.

Profesionalus muzikinis fejerverkas - tai pirotechnikos efektų žaismas atitinkantis muzikinio kūrinio stilių, nuotaiką, emocijas. Muzikinis fejerverkas gražus ir vertas dėmesio kai fejerverkų efektai atitinka dainos nuotaiką, muzikinį tempą ir viskas vyksta sinchroniškai.

Muzikinio fejerverko kūrimas

Kuriant fejerverko scenarijų visų pirma labai svarbu atsižvelgti ir įvertinti fejerverko atlikimo vietos galimybes. Jei toje vietoje, iš kur bus atliekamas fejerverkas, mažai erdvės ir nedideli atsumai nuo pastatų ar fejerverką stebėsiančių žmonių, vadinasi reikia orentuotis į silpnesnius gaminius, siaurą efektų paleidimo trajektoriją ir pan. Bet jei erdvės pakankamai daug ir atstumai dideli, galima daryti galingą, plataus išdėstymo, ir skirtingomis trajektorijomis paleidžiamą fejerverką.

Muzikinio fejerverko padarymas yra kūrybinis darbas užimantis nemažai laiko. Kuriant muzikinio fejerverko scenarijų reikia įsijausti į muziką, garso takelį suskirstyti į muzikinio tempo ir teksto pasikeitimus dainos metu, bei parinkti tinkamus fejerverko efektus.

Fejerverkas turi būti sinchroniškas su muzika, tad efektams paleisti reikiamu metu, "pataikyti į taktą", naudojama speciali kompiuteriu valdoma įranga. Klausantis parinktos dainos fejerverkų kūrimo programa dėliojami žymekliai, kurie pažymi tam tikro efekto panaudojimą akcento metu. Nepaisant kelių niuansų, dažniausiai kuo žaismingesnis kūrinys, tuo daugiau žymeklių reikia padėti, kartais 120 žymeklių per 1 min. Bet reikia turėti omenyje, kad tiek žymeklių reiškia jog bus panaudota gana nemažai pirotechnikos užtaisų, o tam reikia daugiau išlaidų.

Bet juk ne visada reikia rinktis greitą, žaismingą muzikinį kūrinį. Galima pasirinkti romantišką dainą, kuri nėra greita, bet emocinga. Tokios dainos metu, kartu su įprastais fejerverkų efektais, galima naudoti sceninės pirotechnikos efektus, pvz.: fontanai, sukiniai, jaunųjų inicialai, širdies ir kitokių figūrų elementai.

Norėdami užsisakyti profesionalų muzikinį fejerverką teiraukitės el. p. info@pirotechnika.lt Rekomenduojame užsisakyti kuo anksčiau.