Profesionalūs fejerverkai, nuo sukūrimo iki atlikimo

Profesionalus fejerverkas, tai įvairių efektų, skirtingų spalvų bei įvairaus galingumo užtaisų fejerverkų šou kurį atlieka UAB "Pirotechnikos gaminiai" specialistai.

Profesionalų fejerverką verta rinktis ne vien dėl to, kad nereikia rūpintis dėl fejerverkų paleidimo. Mes visada stengiamės, kad profesionalus fejerverkas nebūtų banalus ir nuobodus. Fejerverkas turi būti su mintimi, nustebinti, sužavėti ir palikti stiprų įspūdį. Todėl profesionalaus fejerverko šou metu naudojama kuo daugiau profesionalios pirotechnikos, kurios eilinis vartotojas neįsigys. Nors dažniausiai fejerverko metu naudojamus efektus parenkame mes, neretai pasitaiko, kad efektus nori išsirinkti užsakovai. Tai yra visiškai suprantama, bet neretai išsirinkti norimą efektą apsunkina didelis įvairiausių efektų video pateikimas.

Renkantis profesionalų fejerverką, reikėtų pasitarti su mūsų specialistais dėl  fejerverko atlikimo vietos tinkamumo. Jei toje vietoje iš kur bus atliekamas fejerverkas mažai erdvės ir nedideli atsumai nuo pastatų ar fejerverko stebėsiančių žmonių, vadinasi reikia orentuotis į silpnesnius gaminius, siaurą efektų paleidimo trajektoriją. Bet jei erdvės pakankamai daug ir atstumai dideli, galima daryti galingą, plataus išdėstymo, ir skirtingomis trajektorijomis paleidžiamą fejerverką.

Norėdami užsisakyti profesionalų fejerverką kreipkitės info@pirotechnika.lt Dėl didelio užsakymų srauto profesionalius fejerverkus rekomenduojame užsakyti kuo ankčiau.