Naudinga

Ką Jums reikia žinoti apie fejerverkus:

* Pirkite tik specializuotose parduotuvėse - pirotechnikos gaminiai Lietuvoje yra sertifikuojami, todėl būsite tikri dėl produkto kokybės ir saugiai galėsite džiaugtis fejerverkų teikiamais malonumais.

* Svarbu paminėti, jog ne fejerverko dydis ir etiketė nusako produkto grožį, tad labai rekomenduojame pasižiūrėti fejerverko video prieš apsisprendžiant ką ketinate pirkti. Atvykus naujai produktų partijai mes visada nufilmuojame gaminius ir tinklapyje patalpiname pačią naujausią fejerverko versiją.

* Žinokite savo biudžetą - net jeigu jis ir yra nedidelis, mūsų specialistai gali Jums sujungti kelis fejerverkus, kurie suveiks vienas paskui kitą be papildomo padegimo. Taip sutaupysite pinigų ir turėsite iš skirtingų efektų sudarytą kelių minučių trukmės fejerverką!

* Neturintiems laiko atvykti į mūsų parduotuves kviečiame pirkti internetu arba pasinaudoti skubaus pristatymo paslauga.

* Įvertinkite vietą, kurioje ketinate paleisti fejerverkus - įvairūs pirotechnikos gaminiai kyla į skirtingą aukštį, kampiniams efektams reikia erdvės, o sausą vasarą venkite efektų nusileidžiančių ant žemės!

* Nėra fejerverkų, skirtų laikyti rankose!

* Nesuveikus fejerverkui niekada nebandykite jo padegti dar kartą! Užtikrinkite, kad prie jo nieko nebūtų 20 minučių, o vėliau grąžinkite pardavėjui

* Drąsiai kreipkitės į mus - ir mes atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus apie fejerverkus!